Zgrada Op[tine Topola

73 studentske stipendije

 

 

Opštine Topola objavila je na svojoj zvaničnoj Fejsbuk stranici Rešenje o dodeli studentskih stipendija za školsku 2020/2021.godinu.Na njemu se nalazi 73 imena studenata koji ispunjavaju uslove konkursa.

Potpisivanje ugovora o dodeli studentskih stipendija za  školsku 2020/2021.godinu održaće se u četvrtak,25.februara 2021.godine u skupštinskoj sali Opštine Topola (drugi sprat).Potpisivanje ugovora obaviće se u tri grupe,u cilju poštovanja epidemioloških mera.Prva grupa studenata od rednog broja 1 do 25 ugovore će potpisati u 14 časova,Druga grupa od rednog broja 26 do 50 u 14,30  sati I treća grupa od broja 51 do 73 u 15 sati.

Studenti sa kojima će biti potpisani ugovori treba da ponesu ličnu kartu I fotokopiju tekućeg računa.

(Ar PRESS)

 

Одлука о додели студентских стипендија за школску 2020/2021 годину:

На основу члана 44.став 5.Закона о локалној самоуправи (“Службени глсник РС“ број129/07, 83/14-др.закон, 101/16-др. и 47/18 ), члана 63.став 1.тачка 8. Статута општине Топола (“Службени гласник СО Топола “ број 2/2019) и члана 6.став 3 Правилника о стипендирању студената са територије општине Топола (“ Службени гласник СО Топола “ број 24/2016)

Председник Општине Топола донео је

ОДЛУКУ О ДОДЕЛИ СТУДЕНТСКИХ СТИПЕНДИЈА

ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021 ГОДИНУ

I Усвајају се захтеви, па се додељује, у складу са чланом 11. Правилника о стипендирању студената са територије општине Топола, студенска стипендија за школску 2020/2021 годину следећим студентима:

1.Невена Марковић – Учитељски факултет-Београд – Друга година студија;

  1. Наталија Симић – Електротехнички факултет-Београд – Прва година студија;
  2. Ана Милић – Факултет за хотилијерство и туризам-Врњачка Бања – Прва година студија;
  3. Софија Арсић – Факултет организационих наука-Београд – Прва година студија;
  4. Милан Недељковић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Прва година студија;
  5. Јелена Стевић – Факултет политичких наука-Београд – Прва година студија;
  6. Милена Матејић – Факултет медицинских наука-Крагујевац – Пета година студија;
  7. Катарина Ристивојевић – Економски факултет-Крагујевац – Четврта година студија;
  8. Александар Ђорђевић – Шумарски факултет-Београд – Друга година студија;
  9. Лазар Николић – Фармацеутски факултет-Београд – Четврта година студија;
  10. Сандра Коцић – Факултет медицинских наука-Крагујевац – Прва година студија;
  11. Ивана Терзић – Учитељски факултет-Београд – Прва година студија;

13.Милица Манојловић – Филолошко-уметнички факултет-Крагујевац – Прва година студија;

  1. Грастић Јована – Медицински факултет-Нови Сад – Шеста година студија;
  2. Јована Михаиловић – Филолошки факултет-Београд – Четврта година студија;

16.Милица Кукањац – Електротехнички факултет-Београд – Прва година студија;

17.Софија Вељовић – Саобраћајни факултет-Београд – Друга година студија;

18.Ђорђе Гојковић – Правни факултет-Београд – Друга година студија;

19.Ивана Алексијевић – Економски факултет-Крагујевац – Друга година студија;

20.Бојана Алексијевић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Прва година студија;

21.Ана Јовановић – Филозофски факултет-Београд – Прва година студија;

  1. Милица Миловановић – Саобраћајни факултет-Београд – Четврта година студија;

23.Данијела Пејић – Машински факултет-Београд – Четврта година студија;

24.Милена Вујичић – Факултет политичких наука-Београд – Трећа година студија;

25.Стефан Новаковић – Факултет техничких наука-Чачак – Прва година студија;

26.Бобан Благојевић – Академија струковних студија одсек Висока хотелијерска школа-Београд – Трећа година студија;

27.Милица Јевтић – Природно –математички факултет-Крагујевац – Прва година студија;

28.Анђела Спасић – Машински факултет-Београд – Мастер;

29.Биљана Јовановић – Факултет педагошких наука универзитета у Крагујевцу-Јагодина- Мастер;

30.Анђела Танасијевић – Економски факултет-Кргујевац – Прва година студија;

31.Стефан Јовановић – Академиоја струковних студија Шумадија-одсек Аранђеловац – Друга година студија;

32.Тамара Поповић – Академија струковних студија Шумадија-одсек Аранђеловац – Друга година студија;

33.Маја Прокић – Факултет техничких наука-Чачак – Четврта година студија;

34.Филип Ранић – Агрономски факултет-Чачак – Мастер;

35.Исидора Арсенијевић – Економски факултет-Београд – Друга година студија;

36.Кристина Бабић – Електротехнички факултет-Београд – Четврта година студија;

37.Милица Алексић – Филолошко-уметнички факултет-Крагујевац – Четврта-продужена;

38.Матеја Савић – Академија струковних студија Шумадија-Крагујевац – Трећа година студија;

39.Марко Митић – Саобраћајни факултет-Београд – Друга година студија;

40.Лука Петровић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Прва година студија;

41.Јелена Симић – Економски факултет-Крагујевац – Прва година студија;

42.Невена Симић – Економски факултет-Крагујевац – Прва година студија;

43.Душица Живановић – Факултет за хотилијерство и туризам – Врњачка Бања, универзитет у Крагујевцу – Прва година студија;

44.Јована Петровић – Филолошко –уметнички факултет-Крагујевац – Прва година студија;

45.Кристина Ивановић – Пољопривредни факултет-Београд – Прва година студија;

46.Жељко Вукићевић – Економски факултет-Крагујевац – Прва година студија;

47.Милица Ђорђевић – Медицински факултет-Крагујевац – Четврта година студија;

48.Соња Станковић – Пољопривредни факултет-Београд – Четврта-продужена;

49.Вања Мирковић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Четврта година студија;

50.Тамара Јовановић – Правни факултет-Крагујевац – Трећа година студија;

51.Јована Миљковић – Факултет ветеринарске медицине-Београд – Четврта година студија;

52.Немања Николић – Правни факултет-Крагујевац – Прва година студија;

53.Гордана Илић – Факултет медицинских наука-Крагујевац – Трећа година студија;

54.Милица Марковић – Академија техничких струковних студија-Одсек Београдска политехничка-Београд – Прва година студија;

55.Јован Благојевић – Факултет техничких наука-Чачак – Прва година студија;

56.Анастасија Лукић – Факултет за хотелијерство и туризам-Врњачка Бања – Друга година студија;

57.Бојана Луковић – Правни факултет-Крагујевац – Трећа година студија;

58.Јелена Пантелић – Саобраћајни факултет-Београд – Четврта година студија;

59.Вера Гавриловић – Филолошки факултет-Београд – Трећа година студија;

60.Владимир Радошевић – Факултет педагошких наука –Јагодина – Прва година студија;

61.Ана Никодијевић – Филозофски факултет-Нови Сад – Трећа година студија;

62.Невена Којић – Факултет спорта и физичког васпитања Београд – Мастер;

63.Ана Јовановић – Економски факултет-Крагујевац – Четврта година студија;

64.Никола Илић – Архитектонски факултет-Београд – Пета година студија;

65.Јелена Павловић – Факултет медицинских наука-Крагујевац – Друга година студија;

66.Милица Јокић – Факултет техничких наука-Чачак – Мастер;

67.Василије Николић – Географски факултет-Београд – Друга година студија;

68.Сања Весић – Филолошко-уметнички факултет у Крагујевцу – Четврта година студија;

69.Јована Весић – Факултет педагошких наука у Крагујевцу – Трећа година студија;

70.Милош Марић – Агрономски факултет у Чачку – Трећа година студија;

71.Лука Васиљевић – Природно-математички факултет у Крагујевцу – Трећа година студија;

72.Софија Петровић – Филолошко-уметнички факултет у Крагујевцу – Трећа година студија;

73.Марија Мијаиловић – Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву – Трећа година студија.

II Одбијају се захтеви на основу Правилника о стипендирању студената са територије општине Топола, за школску 2020/2021 годину следећим студентима:

1.Немања Нешић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Прва година студија – Просек из средње школе 4,35;

2.Катарина Ђорђевић – Правни факултет-Крагујевац – Прва година студија – Просек из средње школе 4,36;

3.Михаило Ђокић – Факултет инжињерских наука-Крагујевац – Прва година студија – Просек из средње школе 4,46;

4.Магдалена Гружанић – Факултет за туризам и хотелијерство-Врњачка Бања – Друга година студија – Самофинасирајући студент;

5.Лазар Илић – Машински факултет-Крагујевац – Прва година студија – Просек из средње школе 4,08;

6.Андреа Дугић – Факултет политичких наука-Београд – Прва година студија – Просек из средње школе 4,36;

7.Лазар Прокић – Пољопривредни факултет у Београду – Трећа година студија – Просек из предходне год.студија 7,89;

8.Лора Милованчевић – Универзитет Унион – Прва година студија – Самофинансирајући студент.

III Ова одлука ступа на снагу са даном доношења и иста се истиче на огласној табли општине Топола.

Одлуку објавити на огласној табли 08.02.2021.године.

IV Право на приговор на Одлуку о додели студенских стипендија имају студенти –подносиоци Захтева за стипендирање у року од 8 (осам) дана од дана истицања Одлуке.

V Коначну Одлуку по приговорима доноси Општинско веће општине Топола.

ОПШТИНА ТОПОЛА

Број:451-97/2019-03

Дана: 08.02.2021.године

ПРЕДСЕДНИК ОПШТИНЕ

Игор Петровић

 

 

 

Tags: No tags

Comments are closed.